Partner
www.ahj.pl

DVD Wędrówka do Serca Południowych Indii

DVD » DVD Wędrówka do serca Południowych Indii

Stara cena:25.00
Cena:20.00
Posiadamy na stanie:2
Dostępny
masz pytania?

 

 

Wiosenna promocja!

Film dostaniesz gratis przy zakupie dowolnej maty z serii Lotus Pro II.

 


Reżyseria: Ewa Pawlukiewicz
Wydawnictwo Virya
130 minut

 

Ponad 2 godziny pięknych, relaksujących obrazów z tego kraju pełnego kontrastów.

 

Wędrówki po Indiach organizuje Sławomir Bubicz, wielbiciel i znawca tego kraju. Pierwsza z nich odbyła się w marcu 2005 roku i trwała miesiąc. Wzięły w niej udział zarówno osoby z Akademii Hatha-Jogi, jak i nie ćwiczące jogi; różnych profesji, wieku i poglądów. Objęła tereny znajdujące się na mapie poniżej linii Madrasu i Bangalore. Na trasie znalazły się obiekty turystyczne, jak i miejsca mało znane, leżące z dala od ubitych szlaków. Celem było zestrojenie się z rytmem życia i Sercem tej krainy, aby zaczerpnąć inspirację do dalszego twórczego życia, aby wzmocnić się duchowo i fizycznie. Grupa spotykała ludzi, odwiedzała starożytne świątynie (miejsca duchowej mocy), aśramy i miejsca pobytu dawnych lub żyjących joginów i mistrzów, sanktuaria dzikiej przyrody, muzea sztuki i pałace maharadżów.

Jedzono ręką miejscowe specjały wprost z liścia bananowca, słuchano koncertów muzyki klasycznej, oddawano się masażom i terapiom ajurwedyjskim, odpoczywano w nadmorskich i górskich miejscowościach, poddawano się gorączce zakupów na bazarach i w magicznych sklepach. Największym jednak darem byli miejscowi ludzie, zdrowi, ładni, wewnętrznie promienni i radośni.

 

Wędrówka jest stanem umysłu, permanentną gotowością do odkrywania i poszukiwania - wieczną młodością. Południowe Indie to kraina marzeń. Wędrując po niej odkrywamy na nowo siebie; to, czemu pozwoliliśmy częściowo, bo przecież nie do końca, obumrzeć. Każdy napotkany człowiek, roślina, zwierzę i nawet gleba tętnią wibracjami Serca. Budzą w nas pamięć, tęsknotę za utraconą wolnością i niewinnością. Nie sposób pozostać obojętnym, gdy odzyskujemy cząstkę samych siebie, płyniemy na fali wzruszenia i uniesienia. 

Czar Indii i klimat pierwszej Wędrówki można przeżyć i zobaczyć na DVD.

 

Pełny opis Wędrówek wraz ze zdjęciami i klipami można obejrzeć tutaj

Cechy
Waga 0,1 kg
 

Polecamy także:

Światło jogi
99.00
   
 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: